צילום תהליכי בניה, צילום למטרות תיעודיות ומשפטיות, צילום מקטעים.

צילום לענף הבניה נעשה חשוב יותר ויותר בעשור האחרון. צילום דיגיטלי הוא מכשיר איסוף המידע האולטימטיבי, בהתחשב בסביבה הדינמית של אתר בניה, המספק מידע שאף אחד לא יכול לספק באמצעות מילים ומספרים. אתם בטח שואלים את עצמכם "בשביל מה צריך צלם? שתי תמונות בסלולרי ואני מסודר". צילום בימינו הוא אכן נגיש וקל אבל מייצר הרבה תמונות בלתי שמישות. עדות מצולמת חשובה עלולה ללכת לאיבוד כי התמונה לא בפוקוס או מוארת בצורה גרועה. ולכן, אני מציע מספר שירותים לענף הבניה:

כיסוי צילומי מלא עבור אתרי בניה
תיעוד מצולם – צילום של אלפי תמונות ברמת פיקוח, שמטרתו להנציח את מה שקורה בפרויקט בכל השלבים החשובים שלו. תיעוד מדויק בתמונות, מונחה אירועים לבחירתך (כגון יסודות, שלד, חיפוי, גמר), המתעד את אבני הדרך הקריטיות אותן עובר הפרויקט שלך.

צילום התקדמות הבניה באמצעות צילום מקטעים (time-lapse), המבוצע במרווחי זמן קבועים על מנת לתעד את כל הפרויקט מתחילתו ועד סופו. ניתן לשלב טכנולוגיה המספקת תצוגה חיה של האתר דרך האינטרנט. בנוסף, ניתן להשתמש בתוצרים למטרות שיווקיות.

שירותים נוספים
הצילום, בשילוב טכנולוגיות מתקדמות, יוצרים פלטפורמה תיעודית המאפשרת לך ולכל הצוות שלך גישה מידית לתיעוד מצולם של הפרויקט מכל מקום ובכל זמן דרך רשת האינטרנט. אני מבצע העלאת תמונות, קישור, ניהול ואחסנה של כל התוכן, על מנת לשמור כל זווית בפרויקט שלך נגישה ושמורה.

צילום מבנים וחללים מבפנים ומבחוץ לפורטפוליו של החברה
צילום פרויקטים תוך שימת לב לאוירה והפקת תוצר סופי מלוטש ברמה גבוהה.

רוצים לשמוע עוד? התקשרו: 054-5225554

%d בלוגרים אהבו את זה: