צילום נכסים שמדגיש את מאפייני הנכס המחמיאים ביותר על מנת להעלות את ערכו.

Key to house Iconבימנו, קונים ומוכרים נדל"ן באינטרנט. אומרים שתמונה שווה אלף מילים, ובצילום נכסים זה הכי נכון (ואפילו בדוק). כי כדי לגרום לרוכשים פוטנציאלים להגיע, צריך להלהיב אותם עם תמונות מרהיבות של הנכס, כדאי שיוכלו  לדמיין את עצמם חיים ועובדים בבית הזה. יש בתים יפיפיים עם עיצוב, ארכיטקטורה ותאורה מדהימים, ויש בתים שאין להם אף אחד מהנ"ל. מטרתי היא להפוך אפילו את הנכס הפשוט ביותר למושך, בהתאם לקהל היעד אותו המוכרים מחפשים. חלק מהשירותים שאני מציע כצלם אדריכלות מקצועי הם:

צילום חוץ ופנים – צילום של הנכס, המבוצע בשעות המחמיאות ביותר של היום עבור אותו נכס ובאמצעות ציוד צילום ותאורה מקצועיים. הטכניקה היחודית שלי מאפשרת להגיע לתוצאה בעלת אוירה מעניינת מחד, וריאליסטית מאידך, השונה מהטכניקות הסטנדרטיות של HDR. ראו דוגמאות לפני/אחרי להמחשה.

צילום 360 – יצירת פנורמה מושלמת של החלל בשלוש-מאות ושישים מעלות, באמצעות טכניקה מיוחדת שמוציאה צבעים חיים וחדות מכל חלקי התמונה, מבלי לפגוע במראה האותנטי והנקי שלה.

צילום סיור וירטואלים – סיור וירטואלי הוא מבט מלא של 360 מעלות על חלל מסוים. הצופה יכול להרגיש כאילו הוא עומד בתוך החלל, והוא גם שולט על התנועה במרחב. אפשר להסתכל למעלה, על הרצפה, ולכל כיוון אפשרי. אפשר גם לעשות זום פנימה והחוצה והכל באמצעות ממשק משתמש אלגנטי ונעים, שמדגיש את הצבעים החיים והחדות של הצילום. הסיורים הוירטואלים שאני מספק הם נקיים ופשוטים לניווט אך ניתנים להתאמה אישית.

צילום סיור וידאו – צילום וידאו המאפשר לטייל בנכס ולהציג את כל החללים החשובים. המוצר הסופי הוא וידאו ערוך ומלוטש המציג את הנכס באופן מחמיא. וידאו מכפיל את כמות הצפיות בנכס, ואת הזמן אותו משקיע הקונה הפוטנציאלי בצפייה במודעה.

מחקרים מוכיחים שצילום אדריכלות מקצועי מעלה את ערך הנכס ואף מזרז את תהליך המכירה. רוצים לשמוע עוד? התקשרו: 054-5225554 וניפגש להתייעצות בלי התחייבות.

%d בלוגרים אהבו את זה: